Home Biznes i finanse Jakimi inwestycjami deweloperskimi warto się zainteresować w 2023 roku?

Jakimi inwestycjami deweloperskimi warto się zainteresować w 2023 roku?

by Wiadomości Zabrze
0 comment

  

Zabrze Grzybowice: świetna lokalizacja od dewelopera z Gliwic

Jakich mieszkań szukać w 2023? Popularne stają się dwa kierunki inwestycji: wygodne nieruchomości blisko centrum oraz rodzinne mieszkania przy terenach zielonych, w spokojnej okolicy. Co buduje się w Gliwicach i okolicach i na co warto zwrócić uwagę, szukając czegoś dla siebie?

Jedną z najciekawszych inwestycji ostatnich miesięcy jest ta od gliwickiego dewelopera Dom100, który oddał już do użytku kilkaset mieszkań w tych okolicach. Jego najnowsza zabrzańska budowa to osiedle Zabrze Grzybowice, w ramach którego dostępne są mieszkania oraz domy w zabudowie szeregowej.

To, co wyróżnia tę inwestycję, to doskonałe skomunikowanie nie tylko z centrum Zabrza, ale i z wieloma innymi miastami górnośląskiej aglomeracji. Dogodna lokalizacja osiedla w pobliżu autostrady A1 sprawia, że z Grzybowic łatwo dostać się i do Gliwic, i do Katowic; jest to też świetna baza wypadowa na dłuższe trasy i weekendowe wypady.

Inwestycja Dom100 w Zabrzu-Grzybowicach to mieszkania w czteropiętrowych budynkach z ogrodami, balkonami lub tarasami, a także domy w zabudowie szeregowej ze sporym kawałkiem własnego zielonego trawnika.

Osiedle Zabrze Grzybowice to atrakcyjna inwestycja gliwickiego dewelopera Dom100.

Apartamenty Zabrze Centrum – wygoda śródmiejskiego życia

W Zabrzu budowę i sprzedaż apartamentów przy ulicy Nad Kanałem, w ramach której docelowo powstają aż cztery ośmiokondygnacyjne budynki z mieszkaniami o powierzchni nawet do 120 m2, prowadzi również deweloper Dom100! Apartamenty Zabrze Centrum to inwestycja idealna zarówno dla singli, którym zależy na wygodach miejskiego życia i dobrym dojeździe do biur i zakładów pracy, jak i rodzin poszukujących bogatej oferty edukacyjnej i kulturalnej. W pobliżu znajdują się również markety spożywcze, galeria handlowa oraz park, a w zasięgu krótkiej jazdy samochodem – jeszcze więcej terenów zielonych i punktów handlowo-usługowych.

Na terenie osiedla znajdą się m.in.: plac zabaw, stacja ładowania samochodów elektrycznych oraz wiaty rowerowe. Mieszkańcy dodatkowo będą mogli zakupić komórki lokatorskie oraz prywatne wewnętrzne miejsca parkingowe.

DOM100EU

Nowe mieszkania w Zabrzu są zlokalizowane blisko centrum, ale w spokojnej okolicy.

Apartamenty Poezji III: kolejna odsłona gliwickiej inwestycji

Dom100 zajmuje się również budową trzeciego etapu inwestycji mieszkaniowej przy gliwickiej ulicy Poezji. Umiejscowienie nowego osiedla pomiędzy śródmieściem Gliwic a rekreacyjnymi terenami wokół jeziora Dzierżna Dużego przyciągnęło już wielu zadowolonych klientów. Teraz znów mamy okazję kupić nieruchomość w tej okolicy.

W ramach Apartamentów Poezji III do wyboru mamy kawalerki oraz trzy- i czteropokojowe mieszkania z balkonami i ogródkami. Ogromnym atutem tej inwestycji są ekologiczne, innowacyjne rozwiązania wypróbowane już przez gliwickiego dewelopera w jego wcześniejszych projektach. Stacja uzdatniania wody, fotowoltaika, pompa ciepła – to tylko niektóre z technologicznych nowinek wprowadzonych w Apartamentach Poezji. Dzięki nim budynki nie tylko spełniają wysokie unijne standardy ochrony środowiska, ale przede wszystkim są tańsze w utrzymaniu, co przekłada się na realne oszczędności w kosztach eksploatacji mieszkań.

W 2023 warto przyjrzeć się inwestycjom deweloperskim Dom100 – to wachlarz ofert dla klientów z różnymi oczekiwaniami i budżetem, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Źródło informacji: DOM100EU

 


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

You may also like

Leave a Comment

ZABRZE WIADOMOŚCI

Regionalny serwis informacyjny

 

ZP20 Piotr Markowski

Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 / 112B
02-797 Warszawa

+48 733 644 002   |   office@zp20.pl

© 2023 Zabrze Wiadomości. ZP20 Piotr Markowski

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ